top of page
sketch.png

NOWOCZESNY DESIGN

NOWOCZESNY DESIGN

Nowoczesna bryła i jasna elewacja z betonu, przełamana akcentami popielu, wzbogacona o betonowe elementy dekoracyjne. Olbrzymie balkony, tarasy i duże przeszklenia - to elementy, które nas wyróżniają.

 

Nadają one Zielonym Tarasom wyjątkowej elegancji.

 

Niepowtarzalny charakter inwestycji potęgują detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni.

Kot. nowoczesny design

OSIEDLE STRZEŻONE

Klienci podkreślają, że jednym z głównych aspektów przemawiających za wyborem osiedla o charakterze zamkniętym jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 

Ludzie zmęczeni hałasem, bałaganem i brakiem poczucia bezpieczeństwa zaczęli poszukiwać miejsc, które zapewnią im spokój i większe poczucie intymności, a przy tym będą ładnie zagospodarowane i czyste tak jak Zielone Tarasy.

check.png

OSIEDLE STRZEŻONE

kot. osiedl strzeżone
placeholder.png

IDEALNA

LOKALIZACJA

IDEALNA LOKALIZACJA

Jednym z największych atutów Zielonych Tarasów jest lokalizacja. Bliskość pięknej górskiej rzeki Soły w Kętach czyni inwestycję jeszcze atrakcyjniejszą.

W sąsiedztwie znajduje się nowy obiekt sportowy "Korty" z boiskami sportowymi, ścieżkami pieszymi i rowerowymi.

Osiedle znajduje się 3 minuty od Centrum Kęt, co zapewnia dostęp do wszelkich sklepów, poczty, banków, etc. W bezpośredniej okolicy mamy Orlik, Biedronkę, Aldi, ścieżki rowerowe, ośrodek zdrowia, a nawet stadion sportowy.

PLAC ZABAW DLA DZIECI

Plac zabaw nie tylko dostarcza dziecku rozrywek, ale jest też miejscem rozwijania jego sprawności motorycznej, edukacji oraz budowania świadomości społecznej, ekologicznej i wrażliwości na piękno.

 

Plac zabaw na osiedlu Zielone Tarasy będzie usytuowany na tyle blisko budynków, aby z okien mieszkań można było bez problemu obserwować bawiące się dzieci. Natomiast ze względów bezpieczeństwa będzie oddalony od ciągów komunikacji samochodowej i infrastruktury technicznej osiedla. 

rocking-horse.png

PLAC ZABAW

DLA DZIECI

kot. idealna lokalizacja
kot. plac zabaw
wrench.png

WYKOŃCZENIE

"POD KLUCZ"

WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

Współpracujemy ze sprawdzonymi, godnymi zaufania wykonawcami, dzięki czemu każda z naszych inwestycji wyróżnia się wysoką jakością i dbałością o detale. 

Wykończenie „pod klucz” oznacza, że mieszkanie będzie gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. 

Z pewnością jest to usługa, która pozwoli Ci uniknąć stresu związanego z wyborem ekipy remontowej i pilnowaniem jej w trakcie pracy. Zaoszczędzisz czas, który spędziłbyś w sklepach budowlanych, wybierając płytki, panele i klamki.

Kotwica 1
kot. otis

BEZPIECZNA WINDA OTIS

Najbardziej nowoczesne i bezpieczne windy na świecie 

Otis - Gen2 łączą wygodę, styl i osiągi zapewniając nowe doświadczenie pasażera, zwiększające wartość każdego budynku mieszkalnego.

Dzięki systemowi Pulse płaskie pasy nośne są nieustannie monitorowane przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a ich trwałość jest 3 razy większa niż tradycyjnych lin nośnych. Windy Gen2 Flex+ charakteryzują się wyjątkową precyzją zatrzymania, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie z kabiny i pozwala na uniknięcie ryzyka potknięcia się lub wywrócenia.

elevator.png

WINDA

OTIS

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA

NA ZAKUP MIESZKANIA W KĘTACH

NA OSIEDLU ZIELONE TARASY?

DOKONAJ WSTĘPNEJ REZERWACJI:

bottom of page